Az elmúlt hétvégéken rendezték meg az amatőr röplabda diákolimpia megyei döntőjét. Február 28-án fiú csapatunk az elődöntőben 3:2-re győzött a Leőwey ellen, majd a döntőben 3:0 arányban múlta felül a Deák csapatát, így fennállásunk óta először a debreceni országos döntőben a fiú mezőnyben is mi képviselhetjük Baranyát.

Lányaink március 7-én mérkőzhettek meg az elsőségért. Az elődöntőben a C.R. Nagy Lajos Gimnáziumot győztük le 3:1 arányban, majd a döntőben, nagyon szoros mérkőzésen, szintén 3:1-re nyertünk a KIVISZ gárdája ellen, így sorozatban ötödik alkalommal mi mehetünk az országos döntőbe.

Lány csapat: Alizadeh Jennifer 12.b, Biskup Dóra 11.d, Boár Fanni 9.f, Erdősi Petra 12.b, Kabács Bianka (cs.k.) 12.b, Klencsár Lilla 9.c, Nagypál Andrea 11.c, Peti Dorina 10.b, Pozsgai Noémi 11.d, Újhelyi Bettina 12.f

Fiú csapat: Berkics Bence 12.b, Blaschek Dávid 12.b, Bogner Balázs 12.d, Hergert Balázs 12.b, Horváth Barnabás 12.b, Horváth Máté 12.b, Kovács Dániel 12.b, Kováts Marcell 12.a, Pasitka Ármin (cs.k.), Porpáczy Dániel 12.a

Ezúton is köszönjük mindenkinek a támogatást és az elsöprő erejű szurkolást, ami nagyban hozzásegítette csapatainkat a győzelemhez. Köszönjük!!!