Az 5. Kaposvár Dombjai Farsangi Félmaraton Országos Futóversenyen iskolánk csapatai a rossz idő és a jeges dombok ellenére gyönyörű eredményeket értek el.

A Tóth Péter (12.E), Akaró Simon (11.D) és Dömse Réka (9.B) alkotta Babits 1 csapat bronzérmes lett a vegyesváltó kategóriában.
A Babits 2 váltó  - Szabolcsi András (10.B), Bondra Roland (12.D) és Csapliczky Vivien (10.B) - 6. helyezést ért el.
A Babits 3 váltó - Szabolcsi Attila, Kiss Viktor (11.D) és Vidinszki Kata (10.D) - 9. helyen futott be.

Diákjaink a felnőtt mezőnyben futottak!

A Babits 4 váltó - Tarnai Gábor, Kiss Krisztián (11.D) és Jámbor András (11.B) a felnőtt férfi váltóban 8. helyezést ért el.

Gratulálunk!
Külön köszönettel tartozunk a kísérő szülöknek: Kiss Árpádnak, Szabolcsi Attilának és Dömse Józsefnek, akik nélkül az utazás és a váltás nem jött volna létre!