Az eredmények megtekintéséhez kattintson a kívánt osztály nevére | ||||||
9. A Ideiglenes felvételi jegyzék a 2010-2011-es tanévre a 11 logisztika osztályra.
(A végleges sorrend a győri Felvételi Központ visszajelzése után alakul ki)
Felvehető létszám: 35 fő
Sorszám
Név
Elért pont
Felvételi javaslat
1.
Andics Hanna
184.0
felvételre javasolt
2.
Tusa Bence
181.0
felvételre javasolt
3.
Babics Mirjana
179.0
felvételre javasolt
4.
(WAL95)
173.0
felvételre javasolt
5.
Körző Róbert
173.0
felvételre javasolt
6.
Müller Ferenc Péter
172.0
felvételre javasolt
7.
Farkas Richárd
169.5
felvételre javasolt
8.
Raksányi Róbert
166.5
felvételre javasolt
9.
Szücs Balázs
164.0
felvételre javasolt
10.
Varga Dénes
162.5
felvételre javasolt
11.
Papp Patrik
159.5
felvételre javasolt
12.
Benák Zoltán
153.5
felvételre javasolt
13.
(HERCEGNÕ)
151.5
felvételre javasolt
14.
Schváb Ninetta
150.5
felvételre javasolt
15.
Dani Tímea
147.5
felvételre javasolt
16.
Kőrösi Anna
147.5
felvételre javasolt
17.
Váczi László
147.5
felvételre javasolt
18.
Hernádi Attila
147.0
felvételre javasolt
19.
Szöllősi Ádám
146.5
felvételre javasolt
20.
Bartos Brigitta
146.0
felvételre javasolt
21.
Wölfling Enikő
145.0
felvételre javasolt
22.
Szabó Hajnalka Viktória
144.5
felvételre javasolt
23.
Speiser Viktor
143.5
felvételre javasolt
24.
Hárs Beatrix Zsófia
141.0
felvételre javasolt
25.
Véghelyi Viktor
140.0
felvételre javasolt
26.
Balogh Stella Erzsébet
139.5
felvételre javasolt
27.
Fercsik Márton Ádám
138.0
felvételre javasolt
28.
Pintér Dávid
136.0
felvételre javasolt
29.
Kosztics Kitti Aranka
135.5
felvételre javasolt
30.
Szőcs Viktória
135.5
felvételre javasolt
31.
Prógl Gabriella
135.0
felvételre javasolt
32.
Schraub Dávid
134.5
felvételre javasolt
33.
Kóczi Richárd
134.0
felvételre javasolt
34.
(LÉDA95)
132.0
felvételre javasolt
35.
Kiss Szilárd
130.5
felvételre javasolt
36.
Raksányi Richárd
129.5
felvételre javasolt
37.
Foki József Dániel
127.5
felvételre javasolt
38.
Csizmadia Jennifer
126.0
felvételre javasolt
39.
Orsós Tünde Flóra
126.0
felvételre javasolt
40.
Brunner Dóra
126.0
felvételre javasolt
41.
Szentkereszti Levente
124.0
felvételre javasolt
42.
Domokos Mercédesz
123.5
felvételre javasolt
43.
Gorbenkó Zoltán
123.5
felvételre javasolt
44.
Nagy Ivett
123.0
felvételre javasolt
45.
Vincze Valentina
122.0
felvételre javasolt
46.
Korontos Sebestyén
122.0
felvételre javasolt
47.
Németh Kristóf
120.0
felvételre javasolt
48.
Szatmári Alexandra
119.0
felvételre javasolt
49.
Szabó Juliánusz
118.5
felvételre javasolt
Más osztálytípusba felvételre javasolva
Borsos János
174.5
Matematika-informatika
Fehér Ákos
170.5
Matematika-informatika
Kniesz Adrienn
169.0
Művészet
Graics Kinga
168.0
Biológia-fizika
Schnell Viktória
155.0
Német
Vásárhelyi Róbert
151.5
Matematika-informatika
Tóth Nikoletta
147.5
Német
Tóvári Tímea
143.0
Biológia-fizika
Stadlinger Edit
141.5
Angol
Zólyomi Hanna
139.5
Művészet
Hajnal Noémi
138.0
Német
Schmidt Evelyn
136.5
Művészet
Sepovics Alexandra
116.0
felvételre nem javasolt
Filipovics Dóra
111.5
felvételre nem javasolt
Bánhegyi Vivien
108.5
felvételre nem javasolt
Hoffmann Henrietta
108.5
felvételre nem javasolt
Andrási Zsófia
105.0
felvételre nem javasolt
Kaufmann Dávid
104.0
felvételre nem javasolt
Otterbein Dominika
102.0
felvételre nem javasolt
Papp Nikolett
101.0
felvételre nem javasolt
Kotlácsik Klaudia
100.0
felvételre nem javasolt
Szabó Tíciána
87.0
felvételre nem javasolt
Barota Adrienn
86.0
felvételre nem javasolt
Reisch Sixtine
83.5
felvételre nem javasolt
Brunner Roberta
78.5
felvételre nem javasolt
Brozovácz Zsófia
61.5
felvételre nem javasolt
Mieth Petra
nem jelent meg
Cseh Dávid
nem jelent meg
Takács Norbert István
nem jelent meg
Hartmann Virág
nem jelent meg
(NADAL777)
nem jelent meg
Forintos Balázs
nem jelent meg
Hegedűs Dalma
nem jelent meg
Glück László
nem jelent meg