HELIKON
Keszthely
2008. április 24-25-26.
Arany oklevél
Kamarakórus
(Karnagy: Balásy Szabolcs)
Kuch Gabriella, Varga Noémi (9.D),
Böhm Borbála, Gács Henrietta (9.E), Gida Bettina, Rudolf Alexandra (10.B), Nagy
Orsolya, Szendrei-Balogh Nikolett (11.A), Kruppa Éva, Wéber Nikolett (11.C), Domján Nikolett (11.D),
Kovács Dorina (11.E), Bihercz Júlia, Böhm Judit, Merki Marianna, (11.F), Monostori Anna (12.A),
Faragó Emanuella, Kovács Barbara, Kovács Evelin (12.B), Mariczki
Viktória(12.E), valamint iskolánk volt tanulói: Priskin Kata, Bodó Katalin,
Vagyon Júlia, Stanics Adfrienn, Komjáti Dalma
Bartók Béla:
Bolyongás
Balásy
Szabolcs - Babits Mihály: Hegeso sírja
Balásy
Szabolcs- Szentgyörgyvári Péter: Az egri bikavér története
Faragó
Emanuella (12.B) -Kovács Dorina (11.E) - komolyzene
Rossini:
Macska-duett
(felkészítő
tanár: Betlehem Márta)
Hirmann
András (10.B) - néptánc → különdíj
Szatmári botoló
Hirmann
András (10.B) - népdal → szereplés a
gálaműsorban
Lőrincrévei népdalok
(felkészítő
tanár: Betlehem Márta)
Ezüst
oklevél
Göbl
Zsombor (12.D) - képzőművészet
Szántó
Árpád (11.B) (zene: Árki Tamás- 11.B) - film
Ostinato
együttes - Kovács Dorina ének (11.E),
Böhm Judit fuvola (11.F), Egri Tamás klarinét (10.B), Grunda Dávid klarinét (9.C), Kopeczky Péter gitár
Kopeczky
Péter-Juhász Gyula: Madách
(felkészítő
tanár: Kopeczky Péter)
Bronz
oklevél
Fuvolatrió
- Böhm Judit 11.F, Bihary Virág 9.C, Varga Noémi 9.D
Quantz: Sonata II.,
I. tétel
(felkészítő
tanár: Betlehem Márta)
Dicséret
Párkányi Péter 11.B - irodalmi alkotás
Iskolánkat méltóképpen képviselték még:
Hartung
Balázs (12.E) - ének, Nádor István (11.E) - zongora, Kőszegi Gábor (11.C) - vers
Andreidesz Kitti - Bodrogi Cinnia (10.C) - képzőművészet
Pódium színpad: Makláry Brigitta, Pfeiffer Henriett (9. B), Pálinkás
Csenge (9.C),
Nagy Dominika, Sas Krisztina, Vizer Bence (10.B), Kővári Nikolett (10.D),
Deutschmann Zsolt, Póczik Viola (10.F),
Sztancs Gréta (10.E), Kőhalmi Endre (11.E), Rezes Mónika (12.E)
(Felkészítő
tanárok: Engel Mária, Szász-Kolumbán Olga)
Képek