A II. REGIONÁLIS ÚJLATIN KIEJTÉSI VERSENY (2012.02.24) eredményei:
Francia nyelv
Helyezés | Versenyző neve | Versenyző iskolája | Felkészítő tanár |
1. hely | Kovács Illés |
A Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs | Gabula Júlia |
2. hely | Szentkirályi Krisztina | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma | Téczelyné Balázs Zsuzsanna - Böröcz Lívia |
3. hely (megosztva) |
Horváth Hanna Hajdú Ákos |
Leőwey Klára Gimnázium, Pécs PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs |
Zöldi Éva Dr. Hajdú Zszuzsanna |
Különdíjat kaptak
- Kápolna Elvira (Apáczai Általános Nevelési és Művelődési Központ, Gimnázium, Pécs, felkészítő: Pintérné Zsigmond Katalin)
- Papp Kata Szilvia (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő: Hajdú Zsuzsanna)
- Sándor Bálint (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő: Hajdú Zsuzsanna)
Dícséretet kaptak:
- Széles Veronika (Leőwey Klára Gimnázium, Pécs, felkészítő: Radványi Krisztina)
- Katona Krisztina (Apáczai Általános Nevelési és Művelődési Központ, Gimnázium, Pécs, felkészítő: Pintérné Zsigmond Katalin)
- Deák Mónika (Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Nagyatád, felkészítő: Bácskay Annamária)
- Kövesi-Nagy Orsolya Márta (Kisfaludy Károly Gimnázium, Mohács, felkészítő: Hesz Józsefné - Sümeginé Juhos Magdolna)
Olasz nyelv
Helyezés | Versenyző neve | Versenyző iskolája | Felkészítő tanár |
1. hely | Nádor Zsófia |
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs | Sárkány Zsuzsanna |
2. hely | Selymes Rebeka |
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs | Sárkány Zsuzsanna |
3. hely | Fodor Kinga |
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs | Sárkány Zsuzsanna |
Különdíjat kaptak:
- Schön Melinda ( Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, felkészítő: Tényi Nicolette – Böröcz Lívia)
- Korsós Tímea ( PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs, felkészítő: Bognár Vasas Dóra)
- Amrein Máté ( PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő: Sárkány Zsuzsanna)
Spanyol nyelv
Helyezés | Versenyző neve | Versenyző iskolája | Felkészítő tanár |
1. hely | Plecskó Soma |
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs | Fekete Zsófia |
2. hely | Várbíró Kata |
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs | Rózsáné Katzirz Petra |
3. hely | Kolak Fatma Zsófia |
Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs | Montero Perez, Nicolás - Őriné Simonovics Andrea |
Különdíjat kapott:
- Molnár Benjámin (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő:Fekete Zsófia)