2016. 03. 31-én rendeztük iskolánkban a 29. Baranya Megyei Irodalmi Versenyt, melynek témája Háy János A Gézagyerek című drámája volt.

A jó hangulatú, kiegyenlített színvonalú versenyen három fős csapatok mérték össze tudásukat részben előzetes felkészülést igénylő, részben a helyszínen kapott feladatokkal.

A dráma előadásához készített plakátokból és színpadképekből kiállítás látható egy első emeleti tárlóban.

A versenyen a következő eredmények születtek:

1. hely: A banda csapat (Pécsi Janus Pannonius Gimnázium)

2. hely: Sakkmatt csapat (Babits Gimnázium 10.F)

3. hely (pontazonosság miatt): Romlás virágai csapat (Apáczai Csere János Gimnázium)

Cserebogarak csapat (Pécsi Művészeti Gimn. és Szakközépiskola)

Kavalkád csapat (Babits Gimnázium 11.B és F)

Az eredményekhez gratulálunk!