Gimnáziumunk német nyelvi munkaközössége online pályázatot hirdetett nyolcadik osztályos, német nyelvből felvételiző diákok számára.

A tanulóknak rövid videóban kellett bemutatniuk a hétköznapi boldog pillanatokat. Lehetett például látni, milyen a pályázók egy tökéletes napja, mely tárgy vagy élmény okoz nekik örömöt, és még azt is megmutatták, hogyan küzdenek meg a fárasztó hétköznapokkal és milyen hasznos tippeket alkalmaznak a nehézségek leküzdésére.
A beérkezett tartalmas, kreatív és eredeti pályamunkák közül az alábbi tanulókat díjaztuk:

• Bóka Tímea (Pécsi Belvárosi Általános Iskola),
  • Dömse Petra (Pécsi Belvárosi Általános Iskola),
  • Görgényi Flóra (Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)
  • Horváth Dorottya (Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Sz. Általános Iskolája)
  • Kresz Léna (Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola),
  • Torbó Mikolt, (Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny)

Az eredményhirdetésig a legtöbb szavazat Torbó Mikolt videójára érkezett, így ő kapta meg a közönségdíjat.

Köszönjük a lelkes részvételt minden pályázónak! Eredményükhöz szívből gratulálunk!

Azok a pályamunkák, amelyek közléséhez a tanulók hozzájárultak, megtekinthetők a német munkaközösség közösségi oldalán: https://www.facebook.com/deutsch.babits