Gimnáziumunk két munkatársa, Révész György tanár úr és Merényi Tamás, iskolánk rendszergazdája tavaly év végén izgalmas kalandra vállalkozott, amikor a Távol-Keletre utaztak.

Céljuk az volt, hogy felfedezzék a helyi szokásokat és a távol-keleti kultúrát. Az Ázsia keleti részén, Vietnámban, Laoszban és Thaiföldön eltöltött élménydús és kalandos napjaikról Teaház rendezvényünk keretén belül számoltak be iskolánk közösségének.
Élménybeszámolójukat lenyűgöző fényképekkel gazdagították, melyeken megörökítették a távoli országok varázsát, nevezetességeit, hagyományait és különleges ízvilágát. A résztvevők egy kihívást jelentő kirakósjátékot is kipróbálhattak, így a fényképek és személyes történetek révén a résztvevők is részesei lehettek ennek az egyedülálló távol-keleti kalandnak.
Kollégáink személyes élményeit a teaház ízletes teái és teasüteményei tették még hangulatosabbá, melyekért külön köszönet illeti a 10.F osztály tanulóit.

Fotók: Hosszú Barbara