Iskolánk közössége egy tanév során csak ritkán gyűlik össze, így kihasználva a március 15-i ünnepi alkalmat, bemutattuk a Diákönkormányzattal kapcsolatos változásokat. Februárban új DÖK képviselőket választott a diákság, mivel az előző vezetés az előttük álló érettségi vizsgák miatt leköszönt.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani a régi elnökségnek, Gyéresi Andrásnak és Ádám Alexander Istvánnak (12. C) lelkiismeretes munkájukért!

Szeretettel köszöntjük az új Diákönkormányzati vezetőket: Nagy Enikőt és Lónay-Tóth Boldát (11. F), valamint Horváth Pankát (9. C) és Savanya Mihályt (10. F). Kívánunk nekik sok sikert és eredményes munkát a következő tanévek során!

Cseh Gabriella, a Diákönkormányzat patrónus tanárának támogatását ezúton is köszönjük!

A galériaképekért kattints ide

Fotó: Szabó Fanni (10. B), Czimmer Eszter (10. D)