A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének Baranya Megyei Szervezeti Egysége (BMKSZ) idén is megrendezte év végi szavazását a megye legjobb játékosaira, edzőire és játékvezetőire. Baranya legjobbja díjat kapott.

Borbás Panni (PVSK NKA), Legjobb U 16-s leány játékosa

Wentzel Nóra (12. F) (Rátgéber Kosárlabda Akadémia, PEAC-Pécs), Legjobb U 18-s női  játékosa.

Merkl Barna (Rátgéber Kosárlabda Akadémia) Legjobb U 14-s fiú játékosa

Dervalics Attila (Rátgéber Kosárlabda Akadémia) Legjobb U 16-s fiú játékosa

Baranya Megye Kosárlabda Fair Play különdíjat kapott: Gáspár Gábor.

„Kiemelkedő pedagógusi munkájával a kosárlabda iránti elkötelezettségével, tehetséggondozó tevékenységével támogatta iskolai keretek között és azon túlmutatóan is a fiatal a kosárlabdázókat. Gáspár Gábor odaadó nevelői munkájával érdemelte ki a Fair-play díjat”

BMKSZ emlékplakett jutalomban részesült: Wentzel Nóra, Gáspár Gábor és Sértő Ádám.

„A 20172018 –as szezonban a PTE fiú csapatával aranyérmesek lettek a Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntőjében, míg a Lányok nyakában ezüstérmet akasztottak”

GRATULÁLUNK!