A 34. Pécs-Harkány Országos Országúti Futóversenyen iskolánk csapatai a cudar idő és a havas utak ellenére gyönyörű eredményeket értek el. Diákjaink a felnőtt mezőnyben futottak!!

Az Orosz Szimonetta (12.D), Bödő Eliza (9.F), Szeifert Iza (10.C) alkotta Fittbike Babicsajok csapat a felnőtt női váltóban országos 4. helyezést ért el.

A Nagy András (12.B), Erdei Benedek (11.C), és Sasfalvi Zsolt (11.E) alkotta Fittbike Babits Boys a felnőtt férfi váltóban országos 5. helyezést ért el.

A Fittbike Babits Széltolók váltó - Gajdócsi Tamás (9.C), Simon Dezső (11.F), és Fábián Péter (10.C) 6. helyezést ért el.

A Fittbike Fiúk váltó - Lakatos Máté (12.C),Révész Márk (11.E), és Miklós Bálint (10.C) a 8. helyen futott be.

A Joó Sándor Richárd (10.E), Bauer Zsófia (10.C) és Tarnai Gábor (12.B) alkotta Fittbike Babits Mix váltó a 18. lett.

Külön köszönettel tartozunk a kísérő szülőknek: Révészné Szilvia,Joó Sándor, Gajdócsi Laci, Lakatos Tamás és Fábián András segítségét, akik nélkül az utazás és a váltás nem jött volna létre!

Eredményükhöz gratulálunk!