Kedves Végzős Diákjaink, Kedves Szülők!

A 2020/21-es tanév kihívásokban bővelkedett. A koronavírus járvánnyal szembeni védekezés csak november 11-ig tette lehetővé, hogy a jelenléti oktatás keretei között készüljünk az érettségire. Addig sem volt könnyű, hiszen hol az egyik, hol a másik osztály került karanténba, maszkot viseltünk az órákon.

A középiskolai éveket lezáró legnagyobb ünnep a ballagás.Szeretnénk ezt a lehető legméltóbban megszervezni Nektek, Kedves Babitsos Diákok, régóta gondolkozunk a megfelelő formán. Idén a ballagás kétfelvonásos lesz: online és jelenléti, amilyen az utolsó évetek volt.

Az online ballagásra április 30-án 14 órakor kerül sor, iskolánk honlapján lesz látható a közvetítés. A második felvonást különleges műsorral tesszük felejthetetlenné. Az évfolyam hat osztályának közvetlenül az érettségi bizonyítványok ünnepélyes átadását követően, hat külön időpontban szervezzük meg iskolánk udvarán. Az alkalomra szeretettel várjuk az osztályban tanító kollegákat és a szülőket.

Részletekkel később még jelentkezünk.