Kedves Szülők!

Február 23-án rendezzük meg iskolánk kilencedik „Szülők, nevelők, öregdiákok bálját” a PTE Általános Orvostudományi Kar aulájában (Pécs, Szigeti út 12.).

Jegyeket február 5-től vásárolhatnak iskolánk gazdasági irodájában (117-es iroda), ára 6 000 Ft. Amennyiben nem tudna eljönni, 2000 Ft-os támogatói jeggyel is segíthet bennünket.

Az ár tartalmazza a svédasztalos vacsorát, a borkóstolót, és a kávét. Új szolgáltatásként idén partifotót készíttethetnek magukról, melyből egy nyomtatott példánnyal megajándékozzuk Önöket. További ital, koktélok az italpultnál és a koktélbárban vásárolhatók.

Fergeteges programról, ételről, italról gondoskodunk, aki itt lesz, garantáltan jól fogja érezni magát idén is. A képzelet és diákjaink segítségével a sokszínű Spanyolországba, Don Juan, Carmen, és a flamenco hazájába repítjük Önöket.

Diákjaink osztályfőnökei lesznek a házigazdák, külön asztalt biztosítunk minden osztálynak.

Tombola felajánlásaikat Tarnai Gábor tanár úr gyűjti a 112-es irodában.

A báli vendégek az ÁOK Aula parkolóját igénybe vehetik a férőhelyek erejéig, a sorompó 17 órától nyitva lesz.

Szeretettel várjuk Önöket! Hozzák magukkal gyermekük barátjának, barátnőjének szüleit is!

A szervezők

Program:

• 18.00: Érkezés: Az osztályfőnökök fogadják vendégeinket
  • 19:00 A 12.B osztály Latin- Can-Can-Kavalkád tánc meglepetés műsora
  • 19.10: Köszöntő/bálnyító: Sulyok Andrea - intézményegység-vezető
  • 19.20: Gran Fiesta de Babits! Iskolánk diákjainak és tanárainak meglepetés műsora
  • 19:35: Svédasztalos vacsora - Maláta Bistro és Sörbár
    Borkostoló - Tiffán Imre és Fia Pincészete Villánykövesd