Kedves Szülők, Öregdiákok!

Február 14-én, Bálint/Valentin-napján rendezzük meg iskolánk tizenegyedik „Szülők, nevelők, öregdiákok bálját” ez alkalommal újra iskolánkban.

Jegyeket február 3-tól vásárolhatnak iskolánk gazdasági irodájában (117-es iroda), ára 6 000 Ft. Amennyiben nem tudna eljönni, 2000 Ft-os támogatói jeggyel is segíthet bennünket.

Az ár tartalmazza a svédasztalos vacsorát, a borkóstolót, és a kávét. További ital, koktélok az italpultnál és a koktélbárban vásárolhatók.

Fergeteges programról, ételről, italról gondoskodunk, aki itt lesz, garantáltan jól fogja érezni magát idén is. Műsorunkat ezúttal a romantika jegyében állítjuk össze.

Diákjaink osztályfőnökei lesznek a házigazdák, külön asztalt biztosítunk minden osztálynak.

Tombola felajánlásaikat Tarnai Gábor tanár úr gyűjti a 113-as irodában.

Szeretettel várjuk Önöket! Hozzák magukkal gyermekük barátjának, barátnőjének szüleit is!

a szervezők