Szeptember első tanítási napjait kilencedikes évfolyamaink tanulás helyett játékos ismerkedéssel, tematikus projektnapokkal és kirándulással töltötték.

A minden tanévben megrendezésre kerülő tanulásmódszertani foglalkozások célja, hogy tanulóink megismerjék azokat a hasznos módszereket, tanulási technikákat, amelyekkel kialakíthatják saját tanulási stratégiájukat a következő évekre.

A két napos projektnapon megismerkedtek többek között a kiemelkedően eredményes emberek 7 szokásával, mely képzést a Pécsi Tudományegyetem vezető trénerei tartották számukra. Szövegértési, koncentrációs és grafikai szervező módszereket sajátítottak el, valamint iskolapszichológusunk közreműködésével relaxációs és stresszkezelési technikákkal ismerkedtek meg kilencedikes diákjaink. A programokat játékos sorverseny és iskolaismereti vetélkedő is színesítette.

Képek a programokról megtekinthetők itt:

Fotók: Akaró Rafael (11.D), Varga Gábor.