A PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda Babits Mihály Gimnáziumának tanárai és tanulói 2019. szeptember 28-án szombaton 8.00 órai kezdettel bemutatkozó nyílt napra várnak minden kedves érdeklődő 8. osztályos diákot és szüleiket.

A nyílt nap programja:

8.00-8.45 általános tájékoztató a tornacsarnokban: Sulyok Andrea intézményegység-vezető és Betlehem Márta Sarolta intézményegységvezető-helyettes

9.00-9.30-ig tájékoztató az adott osztálytípusról 6 helyszínen:

kód

osztályprofil

helyszín

sportágismereti (A)

tornaterem

kosárlabda (A)

emelt óraszámú angol nyelv (B)

II. emeleti aula

emelt óraszámú német nyelv (C)

III. emeleti aula

emelt óraszámú biológia-fizika (D)

földszint 15-ös terem

emelt óraszámú biológia-kémia (D)

emelt óraszámú matematika-informatika (E)

földszinti aula

emelt óraszámú humán tantárgyak (F)

I. emeleti aula

9.55-től iskolánk „nyitott órák” keretében is bemutatkozik.

Minden érdeklődő számára szeretnénk betekintést biztosítani az egyes tantárgyi órákon folyó szakmai munkába, ezért szeretettel várjuk az érdeklődő 8. osztályos tanulókat.

Szeretnénk nektek a regisztráció lehetőségével megkönnyíteni az óralátogatások tervezését a nyílt napon. A termek befogadóképessége szerint tudtok az órákra regisztrálni. Ha egy adott tanórára már nem sikerül feliratkozni, biztosan tudtok a többi lehetőség közül választani. Szeretettel várunk Benneteket bármelyik tanóránkon.

Regisztrálni a bemutató órákra 2019. szeptember 20-ától, 12 órától lehetséges!

Regisztráció a bemutató órákra.

A nap során önkéntes diákjaink segítik majd az épületen belüli tájékozódást, és az egyes helyszínek gyors megtalálását.

A nyílt napot követően kezdődnek a díjmentes felvételi előkészítő foglalkozások, melyek időpontjaira a rendezvényt követően lehet regisztrálni a gimnázium honlapján.

További információt iskolánk honlapján, illetve a (72) 503-656-os telefonszámon kaphatnak.

Szeretettel várunk minden érdeklődő diákot és szülőt!

Iskolavezetés