Iskolánk tanulói és tanárai szép sikereket értek el a vasárnap, 2023. március 5-én megrendezett 39. Pécs-Harkány országúti futóversenyen.

Eredményeink:

A családi váltóban országos első helyezett lett a Bohár Marcell (9.F), Bohár Zsófia (9.F) és Bohár Bálint (9.E) alkotta trió. A tanári csapatunk a céges váltó kategóriában első helyezett lett. Tagjai: Pap Viktória, Papné Kiss Erika és Ágoston Vivien tanárnők. A női csapatunk a felnőtt női váltó kategóriában futott és a női kategória 7. helyezését érte el és bekerült a női Top 10-be. Csapattagok: Töttő Sára (Refi),  Szalai Kitti (12.D) és Horváth Zita (12.D)  A Vadász Péter Zalán (12.D),  Szabó Szilárd (9.A) és Abdullah Shubail (12.D) alkotta csapat a felnőtt mezőnyben futott és a férfi kategória 7. helyezését érte el és ezen felül bekerült a férfi Top 10-be. A másik fiú csapatunk, a Ráth Péter (12.D), Göndöcs Márton (12.D) és  Rabb Boldizsár (11.F) alkotta fiú csapat országos 19. helyezett lett.

Eredményükhöz gratulálunk!

A galéria képeinek a megtekintéséhez kattints IDE!