A 28. Rókaűzők Váltófutóversenyen (Pécs-Kaposvár országúti 84 km-es) iskolánk PTE Babits ROCKÁK nevű csapata kategóriájában (középiskolás kategória) országos 2. helyezett lett.

Az összetett kategóriában, amely iskolai és egyesületi csapatokból áll, a PTE Babits és a Fittbike csapata országos 1. helyezett lett! A diákcsapat 13 tagja összesen 84 kilométert tett meg kevesebb mint 7 óra alatt!

PTE Babits Rockák – Fittbike csapat tagjai.

Albert Luca, Erszény Roland és Szabó Szilárd (9.A), Wünsch Anna, Bohár Zsófia és Bohár Marcell (9.F), Bohár Bálint (9.E), Horváth Naómi és Palkovics Anna (12.F), Shubail Abdullah (12.D), Ágoston Vivien és Pap Viktória tanárnők és Tarnai Gábor.

Köszönjük a PTE Sportiroda és a PTE Kancellári Hivatal támogatását, Fittbike SE szakmai és technikai támogatását és Szabó Szilárd szülei technikai segítségét!