2022. november 17-én szóbeli próbanyelvvizsgát szerveztünk német nyelvet tanulóink számára közép- és felsőfokú szinten, mellyel végzős osztályaink DSD II. nyelvvizsgára történő felkészülését támogatjuk minden évben. A rendezvény során egy szóbeli vizsgahelyzetet szimulálunk, így a tanulók jól láthatják, hogy hogyan zajlik a szóbeli vizsga, valamint mire figyeljenek még a finisben.

A diákok felkészülését Antje Goltz, a Külföldi oktatási Ügyek Központjának (ZfA) pécsi szaktanácsadója is segítette, akinek ezúton is köszönjük a közreműködését és bíztató szavait!

A próbanyelvvizsgán való közreműködését Palatinus Brigitta és Josifek Lóránt, 11. C osztályos tanulóknak, valamint Sátayné Gáll Veronika és Karászi Tünde tanárnőknek is köszönjük!

Az idei évben vizsgázó 12. évfolyamos diákjainknak sok sikert kívánunk a további felkészüléshez!