AZ IFJÚSÁG SPORTJÁÉRT ALAPÍTVÁNY

versenykiírása a

PTE GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUMA JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓJA

címre

Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány meghirdeti a 2022/2023-as tanévre a „jó tanuló – jó sportoló” versenyt. Elismerésben részesülnek a tanulmányokban és a sportban jó eredményt elért tanulók.
A versenyben részt vehet minden végzős tanuló a 2022/2023-as tanév középiskolai tanulmányi eredményével és a tanévben teljesített sporteredményeivel.
Pályázati feltételek:
                        Tanulmányi eredmény: minimum 4,5
                        Sport eredmény: – Magyar Bajnokság korosztályos 1-3 helyezése
                                                    – Diákolimpia országos döntő 1-3 helyezése
                                                    – Válogatottban való szereplés
                                                    – Világverseny (EB, VB)
Díjazás: a győztes sportoló vagy sportolók elnyerik a „PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma jó tanuló-jó sportolója a 2022/2023-as tanévben” címet, amely jutalommal jár.
Pályázati adatlap letölthető a honlapról és leadandó a testnevelő tanáriban vagy a következő email címre küldendő: tarnai.gabor@pte.hu

ADATLAP LETÖLTÉSE

Pályázati határidő: 2023. április 28.
A díjat vagy díjakat a ballagási ünnepélyen adjuk át.
Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány egy tanévben egy vagy több díjazottról dönthet, megfelelő eredmény hiányában nem adja ki a címet!

Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány Kuratóriuma