A Mesterfokú Bajnokság a legmagasabb szintű I. osztályú szövetségi verseny, ahol a juniorok és felnőttek együtt, egy kategóriában mérik össze tudásukat.

A Mesterfokú Bajnokságra az ország 10 legjobb felnőtt versenyzőjét hívták meg és nagy büszkeség számunkra, hogy két tanítványunk is résztvevője lehetett ennek a rangos eseménynek.

Lovász Luca összetettben 3. (Karikával 2. Labdával 3. Buzogánnyal és szalaggal 5.) helyen végzett.

Fekete Liliána a 10. helyen végzett!

Szívből gratulálunk lányoknak!!

Az eseményhez kapcsolódó cikk a BAMA-n olvasható:

Idézet a cikkből: Az egyéni összetett versenyben a válogatott pécsi versenyző, Lovász Luca Flóra szinte hibátlan karika és labda gyakorlatának köszönhetően a dobogó harmadik fokára állhatott fel, sőt, karikával ezüstérmet, labdával pedig bronzot nyert. Fekete Liliána a felnőtt versenyben a szintén pontszerző hatodik helyet kaparintotta meg.